This website uses cookies. By continuing to use the site you are agreeing to its use of cookies.

Do not show this again
49th Janów Podlaski Auction & Summer Sale
Arabians of the State Studs
12 - 13th of August 2018

AKTUALNOŚCI

2018-08-06
Aukcja „Pride of Poland” i Dzień Otwarty w SK Janów Podlaski już w najbliższą niedzielę! Koncert plenerowy w wyjątkowej scenerii


Zaledwie tydzień dzieli nas od aukcji „Pride of Poland – Janów Podlaski Auction 2018”, która odbędzie się w Janowie Podlaskim w niedzielę 12 sierpnia o godz. 18.00. Od godz. 13.00 do 18.00 stadnina SK Janów Podlaski zaprasza publiczność na Dzień Otwarty, podczas którego przewidzianych jest wiele atrakcji. Ich kulminacją będzie niebiletowany koncert zespołu TULIA, o godz. 17.00. Grupa była rewelacją tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – otrzymała aż trzy nagrody: wyróżnienie specjalne od ZAiKS-u, nagrodę profesjonalnego jury i Nagrodę im. Karola Musioła przyznawaną przez widzów poprzez głosowanie SMS-ami. TULIĘ, z jej muzyką i klimatem niepowtarzalnego, łatwo rozpoznawalnego brzmienia, pokochała publiczność w całej Polsce!

Wcześniej w Janowie Podlaskim wystąpi m.in. Szwadron Kawalerii Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, którego nie trzeba rekomendować wielbicielom jeździectwa, bo znany jest powszechnie z niezwykle widowiskowych popisów. Będą także pokazy Teatru Konnego Katarzyny Cygler, UKS Volteo (woltyżerka) i Klubu Patataj, który przygotuje spektakl „Koń w orężu polskim”. Nie zabraknie atrakcji także dla najmłodszych.
O godz. 14.00, przed Stajnią Zegarową, zapowiedziany jest pokaz 12 koni oferowanych podczas Aukcji głównej. Wstęp na Dzień Otwarty jest wolny.

W tym roku patronami medialnymi wydarzenia są tytuły branżowe, z Polski i z zagranicy – Arabii Saudyjskiej, Francji i Włoch.

Program Dnia Otwartego w SK Janów Podlaski, niedziela, 12 sierpnia

13.00-17.00 Pokazy jeździeckie 
- Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego – Szwadron Kawalerii
- Klub Patataj – „Koń w orężu polskim” 
- Teatr Konny Katarzyny Cygler 
- UKS Volteo 

17.00 Koncert w plenerze zespołu TULIA 

projekt strony IRN Multimedia
oprogramowanie choruzy.pl